STADIONY I BOISKA

Urządzenia kontroli dostępu na stadionach

Stadiony i boiska pełnią funkcję miejsc organizacji licznych wydarzeń sportowych i kulturalnych oraz innych imprez masowych, w których uczestniczą duże ilości osób. W tłumnie odwiedzanych obszarach ryzyko wystąpienia niebezpieczeństwa z reguły jest wyższe, przez co zwiększa się zapotrzebowanie na zastosowanie skutecznych środków zapobiegawczych.

Produkty kontroli dostępu Gunnebo stworzono z myślą o zapewnieniu dokładności weryfikacji osób korzystających z obiektów widowiskowych przy umożliwieniu wykrywania prób oszustwa systemu oraz przeprowadzania kontroli biletowej. Zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa udało się pogodzić z wymogiem szybkości działania; w efekcie urządzenia nie tylko pomogą w zmniejszeniu kolejek, ale i pozwolą na szybszy i łatwiejszy dostęp służb porządkowych i ratunkowych w sytuacji zagrożenia. Nasze produkty zastosować można również w charakterze dróg ewakuacyjnych.

Co więcej, charakterystyczna dla oferowanych rozwiązań solidna konstrukcja wykorzystująca wytrzymałe materiały zapewni odporność na akty wandalizmu i działania czynników atmosferycznych, co przyczyni się do redukcji kosztów użytkowania i serwisowania. Dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania prezentowanych produktów w celu wydzielenia stref ogólnodostępnych i stref VIP.

W tym obszarze rekomendujemy zastosowanie następujących urządzeń:

– Kołowroty pełnowymiarowe,
– Tripody,
– Bramki obrotowe,
– Bramki uchylne